Минайці визначилися із суперниками на турецькому зборі

Спорт 4519

Перший етап підготовки «Миная» до другої частини сезону 2022/23 підходить до завершення. Невдовзі команда Володимира Шарана вирушить до Туреччини.

З 25 січня до 18 лютого триватиме основний тренувальний збір «Минаю». Спочатку закарпатці готуватимуться в Аланії, а потім в Анталії. Окрім насичених та продуктивних тренувань, будуть проводити й спаринги, аби в дії переглянути потенційних новачків, а також щоб гравці набрали оптимальну форму, а команда налагодила ігрові зв’язки.

Першим суперником у 2023 році стане болгарський «Спартак» із м. Варна (гра запланована на 29 січня). Цей колектив виступає в Першій лізі Болгарії (аналог української Прем’єр-ліги). Після 18 турів «Спартак» знаходиться на останньому, 16-му, місці турнірної таблиці, маючи у своєму активі всього 8 очок.

У перший день лютого на закарпатців очікує поєдинок із середняком другого за силою дивізіону Польщі – «Подбескідзе» (Бельсько-Бяла). У 18 турах ця команда здобула 27 очок і розташувалася на 8-му місці.

На 4 лютого в «Минаю» запланований товариський матч із ФК «Сараєво». Команда зі столиці Боснії і Герцеговини йде на п’ятому місці турнірної таблиці Прем’єр-ліги, маючи у своїй скарбничці 25 пунктів (18 ігор).

Після трьох стартових матчів наш ФК матиме невелику паузу. А за п’ять днів, 9 лютого, підопічні Володимира Шарана зіграють ще з одним представником боснійської Прем’єр-ліги – «Вележ Мостаром». У турнірній таблиці цей колектив іде позаду «Сараєва», а минулого сезону зумів здобути Кубок Боснії і Герцеговини.

12 лютого минайці поміряються силами із бронзовим призером чемпіонату Узбекистану та переможцем Кубка – ФК «Насаф» (Карші). У сезоні 2022 у 26 турах він виборов 49 очок і посів третє місце.

15 лютого в суперниках буде середняк казахської Прем’єр-ліги – «Мактаарал». Команда з Атакента в сезоні 2022 посіла 8-ме місце, набравши 31 очко у 26 матчах.

А заключний товариський матч на турецьких зборах «Минай» проведе 16 лютого. Протистоятиме команді «Ауда» з Кекави, яка зайняла п’яте підсумкове місце у Вищій лізі Латвії (51 набраний пункт у 36 іграх) та взяла Кубок країни в сезоні 2022.

Як бачимо, у минайців у Туреччині буде насичений графік спарингів із різноплановими суперниками. У цих матчах наша команда матиме нагоду набрати хорошу форму напередодні другої частини сезону 2022/23.

На словацькому пункті пропуску «Вишнє Нємецьке» вийшов з ладу сканер
20:23
12 писанок до Великодня встановили на площі Шандора Петефі в Ужгороді
18:31
Спілка закарпатських угорських багатодітних родин організувала Тиждень матерів
16:13
65 000 гривень зібрали учні Ужгородського ліцею «Лідер» під час благодійного ярмарку
15:50
В Ужгороді затримали раніше судимих зловмисників, які обікрали підсобне приміщення новобудови
15:25
Представниця закарпатських угорців на виборах до Європарламенту – Вікторія Ференц
14:57
10 років представляла інтереси закарпатських угорців
14:29
Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП
13:38
На Закарпатті пенсіонер планував доправити в Румунію двох «водолазів»
10:05
В Ужгороді нагородили переможців тенісного турніру UTF (Ukrainian Tennis Federation) Cup