Закарпатський юніор став призером чемпіонату України з самбо

1–3 лютого у Львові проходив чемпіонат України з самбо серед старших юнаків, юніорів та юніорок.

Змагання зібрали близько 400 спортсменів з різних регіонів України. Команда Закарпатської області під керівництвом тренера Камінського В.А. також вирушила на чемпіонат.

Першого дня боролися старші юнаки. На жаль, наші спортсмени залишилися без медалей. Роберт Субота у вазі до 64 кг першу зустріч виграв, другу програв і став дев’ятим. Щодо інших, то вони програли у першій сутичці.

Наступного дня боролися юніори та юніорки. У ваговій категорії до 64 кг вихованець КЗ «ДЮСШ 1» Андрій Камінський відборовся п’ять сутичок, чотири з яких виграв. У підсумку став бронзовим призером чемпіонату України з самбо серед юніорів.