37541
12:02 22.022023

Закарпатські гандболістки зазнали поразки в чемпіонаті Угорщини

Спорт 3133

Минулого вікенду ужгородські «Карпати» зіграли свій 12-й поєдинок у третьому дивізіоні чемпіонату Угорщини з гандболу (Північно-східна група) серед жіночих команд сезону 2022/23.

Цього разу ужгородська команда на виїзді протистояла ГК «Фюзесабоні». Перший тайм наші гандболістки провели на хорошому рівні й були попереду 12:15. А ось після перерви гості багато помилялися й розгубили свою перевагу. На 38-й хв угорки наздогнали українок і відновили паритет (18:18), а за хвилину вийшли вперед і вже не відпускали лідерську позицію. З плином часу господарки майданчику нарощували свою перевагу й на момент фінального свистка вона становила шість м’ячів (32:26).

Результативними діями у складі «Карпат» відзначилися Валерія Нестеренко (8 м’ячів), Мілана Шукаль (5), Дар’я Кот (4), Каріна Товтин (4), Каріна Колодюк (2), Аліса Петрів (2) і Ольга Макаренко (1).

У турнірній таблиці «карпатівки» йдуть на четвертому місці, маючи у своєму активі 16 очок.