37934
15:27 3.042023

Легкоатлет з Мукачева завоював бронзу на чемпіонаті України

Спорт 3191

Легкоатлет з Мукачева Ростислав Матьковський завоював бронзу на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

2 квітня у Вінниці відбувся Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

Участь у змаганнях взяли 223 учасника (134 чоловіків та 89 жінок) з 18 регіонів України, які виборювали медалі на різних дистанціях та у різних вікових категоріях: юнаки та дівчата U16 та U18, юніори та юніорки, молодь, чоловіки та жінки.

До збірної команди Закарпатської області входили і вихованці відділення легкої атлетики Мукачівської ДЮСШ.

Легкоатлет з Мукачева Ростислав Матьковський завоював бронзу для команди Закарпатської області (тренери-викладачі Панкулич І.В., Губін Є.В., Хаван Д.М.) на дистанції 3 км, категорія юнаки U18, результат – 9:28. За результатами всіх змагань збірна команда Закарпатської області виборола 5 командне місце.