38378
16:23 15.052023

Чемпіонський титул дістався досвідченим ужгородським баскетболістам

Спорт 4347

Наприкінці минулого тижня в ужгородському СК «Юність» відбувся Фінал чотирьох чемпіонату Закарпаття з баскетболу сезону 2022/23.

У півфінал вийшли дві ужгородські команди («Ужгород» і «Ужгород 40+»), «Мукачево» та виноградівська «Тиса». Протистояння на цьому етапі змагань, а також гра за третє місце і фінал складалися з одного матчу.

У рамках 1/2 фіналу «Ужгород 40+» з рахунком 77:60 обіграв «Мукачево», а «Ужгород» – «Тису» (77:56).

Гра за третє місце

Протистояння мукачівців і виноградівців, у якому вирішувалася доля бронзових нагород, вийшло дуже цікавим. Обидва колективи діяли на максимальних можливостях і робили все, щоб досягти перемоги.

Жодній з команд не вдавалося відірватися на комфортну відстань, а тому інтрига зберігалася від стартових до завершальних хвилин зустрічі. Усе ж більше сил на фінальний відрізок залишилося в «Тиси», яка і святкувала перемогу з рахунком 70:65 (17:16. 18:17, 16:16, 19:16).

Фінал

В ужгородському дербі («Ужгород 40+» – «Ужгород») складно було визначити очевидного фаворита. Обидві команди заслуговували на титул, що й засвідчили перипетії на майданчику.

Якщо після першої чверті попереду був «Ужгород 40+» (19:17), то після другої перевагою вже володів його суперник (40:45). У третій 10-хвилинці лідер на паркеті змінювався декілька разів, а перед вирішальною частиною зустрічі рахунок був 62:60 на користь «Ужгорода 40+». Молодші баскетболісти намагалися виправити ситуацію і здійснити камбек, але досвід усе ж узяв гору. Фінальну частину матчу «Ужгород 40+» зіграв на хорошому рівні й довів справу до переможного для себе результату – 84:75.

Отож чемпіонський титул сезону 2022/23 дістався «Ужгороду 40+». Срібними медалями нагородили «Ужгород», а бронзовими – гравців виноградівської «Тиси».Титул MVP здобув Антон Іванина («Ужгород»). Кращим захисником визнали Дениса Ігнатишина («Тиса»), нападником – Дмитра Пілієва («Ужгород 40+»).