38430
15:17 19.052023

В Ужгороді відбулася легкоатлетична естафета серед учнівської молоді

Спорт 2209

У четвер, 18 травня, на стадіоні «Авангард» з нагоди Дня вишиванки відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед учнівської молоді ЗОШ м. Ужгород, яка зібрала 144 учасників.

Цей вид змагань був останнім у програмі-календарі Спартакіади школярів міста Ужгорода на 2022-2023 н.р. Головний суддя Анатолій Коломоєць ознайомив учасників з маршрутом естафети, яка була розділена на вісім етапів. Кожна команда (4 юнаки + 4 дівчини) мала змогу продемонструвати свої легкоатлетичні здібності.

На старт вийшли 18 команд навчальних закладів. На фініші серед загальноосвітніх шкіл трійка призерів мала такий вигляд:

1 місце – Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

2 місце – Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8;

3 місце – Ужгородська класична гімназія.

У подальшому команди розташувалися в наступному порядку (ЗОШ №): 7, 2, 15, 12, 4, 17, 6, 15, 19, 3, 20, 10, 16, 13, 14.

Усі переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами, грамотами та медалями різного гатунку, повідомляє Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Юні ужгородські баскетболісти продовжують боротьбу за медалі
08:45
«1000 журавлів миру» – в Ужгороді ініціювали перформанс на підтримку ЗСУ
08:30
У Закарпатському обласному угорському драматичному театрі відбулась чергова прем’єра
17:59
У Закарпатському угорському інституті провели цікаві професійні лекції
17:38
В Ужгороді прощалися із загиблим воїном Русланом Тороповим
17:00
До 7 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив односельця
16:55
Закарпатський християнський діаконічний благодійний фонд провів у Берегові семінар з паліативної допомоги
16:26
Умовний термін отримав чоловік, який вкусив поліцейського у Берегові
15:49
За три місяці Закарпатська митниця задокументувала 238 протоколів на понад 28 млн грн
15:25
До 70-річчя Ужгородської школи мистецтв: виставка творчих робіт у галереї «Ужгород»
15:03
Всі новини