38642
12:42 29.052023

Юні ужгородські баскетболісти стали чемпіонами України

Спорт 2435

27–28 травня у Львові проводилися фінальні матчі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед гравців 2010 р.н.

ЗОДЮСШ м. Ужгород. Фото ФБУ

У рамках 1/2 фіналу ЗОДЮСШ м. Ужгород зустрічалася з ОКДЮСШ м. Чернігів. Наші баскетболісти переважали своїх суперників і зі старту вирвалися вперед. Уже за підсумками 10 зіграних хвилин ужгородці були попереду 20:10, а на велику перерву пішли з перевагою в 37 пунктів (52:15). У другій половині поєдинку наші спортсмени трохи зменшили оберти, зберігаючи сили на наступний матч. Утім представники Срібної землі ще більше зміцнили свою перевагу. На момент фінальної сирени рахунок був 89:48.

Результативними кидками в складі команди-переможниці відзначилися Артем Дьордяй (27 очок), Олександр Павай (15), Станіслав Готяш (14), Артем Вудмаска (12), Станіслав Василів (10), Максим Мануйлик (6) і Дмитро Стойкевич (5).

У фінальній грі закарпатському колективу протистояла СДЮСШОР-5 м. Дніпро. Якщо в дебюті зустрічі на майданчику точилася рівна боротьба, то згодом ініціативою заволоділи ужгородці. Першу чверть команди завершили з рахунком 26:18, а другу – 60:38. Відчуваючи, що перемога вже близько, наші юні баскетболісти не зупинялися і впевнено йшли до мети, з часом тільки зміцнюючи свою перевагу. У підсумку матч завершився розгромною перемогою ЗОДЮСШ м. Ужгород з рахунком 117:66.

Досягти тріумфу дозволили точні кидки Артема Дьордяя (43 очки), Артема Вудмаски (28), Олександра Павая (15), Станіслава Готяша (14), Дмитра Стойкевича (9), Максима Мануйлика (5) і Станіслава Василіва (3).

Таким чином ЗОДЮСШ м. Ужгород стала переможницею Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед гравців 2010 р.н. СДЮСШОР-5 м. Дніпро була нагороджена срібними медалями, а ОКДЮСШ м. Чернігів – бронзовими. Відзначимо, що гравець ужгородської команди Артем Дьордяй отримав титул MVP сезону 2022/23.