![39145](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/360095356-724290856374290-6768454874964287067-n.jpg)
Закарпатські гандболістки розпочали підготовку до нового сезону
Жіночий ГК «Карпати» (Ужгород) днями вийшов з відпустки і з новими силами розпочав підготовку до сезону 2023/24.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/07/360095356-724290856374290-6768454874964287067-n-1024x800.jpg)
Навчально-тренувальні збори наша команда проводить на Закарпатті. До перший офіційних матчів нового сезону залишилося трохи більше місяця, тож в ужгородських гандболісток буде достатньо часу, аби якісно до них підготуватися.
19 серпня «карпатівки» зустрінуться з львівською «Галичанкою» у боротьбі за Суперкубок України (гра відбудеться у київському Палаці спорту). Оскільки нашій команді раніше не вдавалося здобути Суперкубок, вона буде налаштовуватися на матч серйозно, аби додати цей трофей до своїх здобутків.
Нагадаємо, що в сезоні 2022/23 «Карпати» стали срібними призерами Суперліги, а також посіли друге місце в Кубку України. Окрім цього ужгородки увійшли до топ-3 другого дивізіону чемпіонату Угорщини (північно-східна група).
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися