![39578](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/370462544-3533902446881879-57494310298338399-n.jpg)
Закарпатці здобули медалі на чемпіонаті України з пляжного волейболу
Днями у Стрию відбувся другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/08/370462544-3533902446881879-57494310298338399-n-1024x659.jpg)
На піщаних майданчиках тривала безкомпромісна та видовищна боротьба. Учасники віддавали всі сили, аби показати хороший результат. Відрадно, що закарпатці були на провідних ролях і повернулися додому з нагородами.
У чоловічих змаганнях вже традиційно одними з кращих були Юрій Бокшан і Михайло Скукіс (Ужгород/Свалява). Вони демонстрували якісну гру й упевнено йшли до своєї мети. У підсумку закарпатський дует став переможцем змагань і отримав заслужені нагороди.
Серед жіночих команд на п’єдестал пошани зуміли піднятися ужгородська пара Наталія Пуля/Інна Скукіс. Представниці Срібної землі відзначилися високим рівнем підготовки й дійшли до Фіналу чотирьох, де вибороли бронзові медалі.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися