![39703](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-16-1536x1024.jpg)
Ужгородські ватерполісти стали призерами міжнародних змагань
На початку вересня у хорватському місті Малий Лошинь відбувся ХІХ міжнародний ватерпольний турнір «Dobri Dupin» серед юнаків 2008 р.н. та мол.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-16-1024x683.jpg)
Участь у змаганнях взяли 12 колективів з Боснії і Герцеговини, Італії, Словенії, України та Хорватії. Наша країна була представлена ВК «Ужгород», до якого приєдналися два гравці Львівського фахового коледжу спорту.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-13-1024x683.jpg)
Наші ватерполісти демонстрували якісну гру й успішно завершували свої матчі. Велика жага до перемог та максимальна самовіддача дозволила українцям пробитися до фіналу. У головному протистоянні турніру нам протистояв хорватський ВК «Цриквениця». Матч вийшов видовищним та інтригуючим. Наші спортсмени мали шанси на пермогу, але суперник виявився сильнішим. У підсумку гра завершилася з рахунком 14:17 на користь хорватів.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-6-1024x683.jpg)
ВК «Ужгород» піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани і був нагороджений срібними медалями. Такий результат можна вважати успішним.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися