39910
14:03 19.092023

Закарпатські гандболістки здобули другу перемогу поспіль

Спорт 1150

Минулого вікенду жіночий ГК «Карпати» (Ужгород) зіграв свій другий поєдинок у другому дивізіоні чемпіонату Угорщини з гандболу серед жіночих команд сезону 2023/24.

Цього разу суперницями «карпатівок» був ГК «Естергазі» U-21. Наша команда зі стартових хвилин вийшла в лідери і впевнено контролювала хід зустрічі. Уже за результатами 30 зіграних хвилин перевага українок сягала 9 м’ячів (20:11). Після перепочинку картина на майданчику не змінилася й «Карпати» продовжили нарощувати свою перевагу. У підсумку гра завершилася з рахунком 39:23.

Найрезультативнішими у складі закарпатського ГК були Владислава Слободян (12 голів) і Дар’я Кот (10). Також точними кидками відзначилися Ольга Макаренко (3), Валерія Нестеренко (3), Тетяна Волубцева (3), Аліса Петрів (2), Каріна Товтин (1), Анастасія Полєтаєва (1), Катерина Міхєєва (1), Анна Гававка (1), Анастасія Свистак (1) і Тетяна Кильч (1).

Наразі «карпатівки» лідирують у своїй групі, маючи в активі 4 очка. Нагадаємо, що минулого сезону ужгородки стали бронзовими призерками другого дивізіону чемпіонату Угорщини.