![40030](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-6-1536x993.jpg)
Двоє гравців «Хуста» потрапили до збірної 9-го туру Першої ліги України
SportArenа назвала символічну збірну дев’ятого туру Першої ліги України з футболу сезону 2023/24.
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-6-1024x662.jpg)
До 11-ки найкращих потрапили півзахисники закарпатської команди Володимир Шевчук і Назар Приходько. Ось що про них пишуть:
Центральний півзахисник – Володимир Шевчук (ФК «Хуст»)
Матч проти «Металіста» був надзвичайно принциповим і для «Хуста», і для братів Луцівих, і для розподілу місць у нижній частині турнірної таблиці. Виграти його в своєму обласному центрі для хустян означало рішуче відштовхнутися від групи аутсайдерів. Незважаючи на те, що в харків’ян підібрані якраз досить якісні півзахисники, в середній лінії підопічні Циткіна діяли сильно. Як той же Шевчук: це він видав передачу на Приходька, який почав результативну атаку. Потім сам встиг своєчасно підключитися до атаки й забити. Виконував великі обсяги робіт, постійно брав участь у комбінаційній грі.
Лівий півзахисник – Назар Приходько (ФК «Хуст»)
Поставимо Назара ліворуч, маючи на увазі його всюдисущість і хорошу роботу лівою ногою. Його техніка, потужний удар і хороше бачення поля прислужилися хустянам в ужгородському матчі з «Металістом». Це Приходько, отримавши м’яча в глибині поля, видав рейд із шикарним дальнім ударом і відкривши рахунок. Також Назар запресингував Дігтяря та вистелив гольову передачу на Борисенка під третє взяття воріт харків’ян. Це – перша розгромна перемога ФК «Хуст» після підвищення в класі.
Загалом символічна збірна туру має такий вигляд:
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-6-1024x506.jpg)
Додамо, що найкращим молодим гравцем туру визнали Володимира Шевчука, а кращий гол туру на рахунку Назара Приходька.
Наразі «Хуст» займає четверте місце в турнірній таблиці групи А (в активі команди 11 очок). Наступний матч закарпатці зіграють 1 жовтня вдома проти львівських «Карпат».
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися