![40475](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398237286-726615306165194-7111583076926719581-n-1536x1049.jpg)
Закарпатські ватерполісти змагалися на міжнародному турнірі
ВК «Ужгород», який складався з гравців 2010 р.н. і молодших, нещодавно взяв участь у міжнародному турнірі з водного поло «BORAC CUP 2023».
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/398237286-726615306165194-7111583076926719581-n-1024x700.jpg)
Змагання проходили у місті Баня-Лука (Боснія і Герцеговина). Учасниками турніру стали 10 команд із шести країн.
На груповому етапі закарпатські ватерполісти провели чотири гри, в яких здобули дві перемоги та зазнали двох поразок. Наші юні спортсмени були сильнішими за «Борац» (Баня-Лука) (15:8) та «Інвіктум» (Сараєво) (10:5), але не змогли скласти серйозну конкуренцію «Загребу» (5:13) і «Словану» (Любляна) (1:5). У підсумку «Ужгород» став третім у групі.
Читайте також: Ужгородські ватерполісти стали володарями Кубка України
Далі відбувся матч за 5–6 місця, в якому нашим спортсменам протистояв сербський «Требинє». На жаль, ця гра завершилася з рахунком 5:11 на користь суперника. Попри те, що українцям не вдалося здобути медалі, юні ватерполісти здобули важливий міжнародний досвід, який у майбутньому неодмінно стане в нагоді.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися