40546
16:05 13.112023

БК «Ужгород» переміг у рідних стінах

Спорт 1125

Протягом трьох днів, 10–12 листопада, в ужгородському СК «Юність» тривав другий з’їзний тур (група №1) Першої ліги України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2023/24.

Як ми нещодавно повідомляли, закарпатські баскетболісти потужно стартували в новому сезоні, здобувши три перемоги у трьох виїзних поєдинках. На черзі були дві домашні ігри, в яких команда Олександра Зубковського також прагнула здобути максимальний результат.

У п’ятницю, 10 листопада, «Ужгород» грав із БК «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці). Протистояння вийшло яскравим і захопливим. Інтрига в ньому зберігалась протягом усього матчу.

Стартова 10-хвилинка була за господарями, які опинилися попереду на 6 очок (16:10), але в наступній чверті наші баскетболісти розгубили свою перевагу й на велику перерву команди відправились за рахунку 30:31. У третій та четвертій частинах поєдинку було досить рівне суперництво. Команди по черзі володіли ініціативою, не відпускаючи один одного на велику відстань. Тільки в останній 10-хвилинці лідер у рахунку змінювався дев’ять разів. За пів хвилини до завершення гри рахунок був нічийним 69:69, та потім ужгородці додали й вирвали бажану перемогу. Підсумковий рахунок зустрічі – 75:69.

Результативними кидками у складі ужгородського БК відзначилися Андрій Наявко (24 очка), Андрій Попадинець (20), Артем Пустовіт (11), Денис Ігнатишин (9), Владислав Плешаков (8), Владислав Хмеловський (2) і Артем Плакош (1).

Гра з «Тернополем-ДЮСШ», яка відбулась 12 листопада, була легшою для нашої команди. Ужгородці зі стартових хвилин захопили лідерство і впевнено йшли до перемоги. На екваторі зустрічі перевага закарпатських баскетболістів сягала десяти пунктів (55:45), а після 30-ти зіграних хвилин – тридцять очок (82:52). Четверта чверть стала формальністю, оскільки тернополянам не було до снаги відіграти таке відставання. У підсумку матч завершився з рахунком 101:73.

Вагомий внесок у звитягу своєї команди зробили: Денис Ігнатишин (30 очок), Андрій Наявко (13), Максим Рошко (11), Артем Пустовіт (11), Андрій Попадинець (10), Владислав Хмеловський (10), Владислав Муска (4), Антон Аралов (4), Владислав Плешаков (3), Олександр Паращич (3), Віталій Наглюк (2).

Демонструючи 100-відсотковий результат, наша команда наразі є одноосібним лідером групи №1.