40554
17:14 13.112023

Танцювальна пара з Хуста виборола Кубок України зі спортивних танців

Спорт 2497

4 листопада у Львові відбувся Національний Кубок України зі спортивних танців. Закарпатську область представляли вихованці танцювального клубу «Еліт» Гомечко Богдан та Мадай Таміла, які є членами збірної команди Закарпатської області. Про це повідомляє «Вісник Хустщини». 

Юні закарпатці продемонстрували неабияку майстерність, підготовку і здобули не лишень призові місця у своїх категоріях, а й вибороли Кубок. Вони стали переможцями і володарями Кубка України у категорії «Ювенали 2» (латиноамериканська програма).

Антонюк Оксана здобула 3 місце у «Соло Юніори 2»  (європейська програма).  «Попри труднощі сьогодення, непростий воєнний час, змагання зібрали чималу кількість спортсменів та відбулися на високому організаційному рівні. Наші діти виступили дуже гідно, на високому рівні, підтвердивши те, що бажання тренуватися та любов до спорту – сильніші за будь-які перешкоди. Серед чималої кількості учасників вони сміливо заявили про себе і здобули заслужені відзнаки, прославляючи рідний край», – розповіла керівниця клубу і тренер вихованців, заслужений тренер України, суддя вищої міжнародної категорії, президент Закарпатського відокремленого підрозділу Асоціації спортивного танцю України Владислава Костак.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах