40593
14:59 17.112023

Мукачівський спортсмен продемонстрував хороший результат на міжнародних змаганнях

Спорт 1240

Владислав Цепурдей вдало виступив на «Бігу Неподлеглості», що відбувся у Гдині у рамках святкувань 105-ї річниці відновлення Незалежності Польщі.

У забігу на 10 км стартувало 2363 учасники. Переможцями змагань стали фіналіст чемпіонату Польщі Кшиштоф Жигенда (його результат – 30 хв. і 45 сек.) та віце-чемпіонка Європи з триатлону Марта Лаговік (34:28).

17-річний мукачівець у загальній класифікації серед всіх учасників фінішував 30-м, а серед юніорів віком до 20 років – четвертим. Наш спортсмени здобув важливий міжнародний досвід, який повинен допомогти йому в наступних важливих стартах.