![40694](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-7.jpg)
Закарпатські ватерполісти стали переможцями міжнародного турніру
«Dunavski Kup – 2023», що проходив 24–26 листопада у Вуковарі (Хорватія), зібрав 11 команд юнаків із шести країн (Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Словаччини та України).
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-7-1024x882.jpg)
До складу ВК «Ужгород» також увійшли декілька учнів Львівського училища фізичної культури. Наша команда успішно подолала груповий етап і пройшла до чвертьфіналу, де виявилася сильнішою за «Загреб» (12:9). У півфіналі нам в суперники знову потрапила хорватська команда. Цього разу – «ZPK» (Загреб). Гра була дуже напруженою і непередбачуваною. Все ж перемога була за ВК «Ужгород». Фінальний рахунок тієї зустрічі – 6:5.
У головному поєдинку турніру український колектив протистояв сербському «Бечей». Наші ватерполісти переважали суперників і доволі впевнено здобули перемогу (10:2), яка дозволила тріумфувати у «Dunavski Kup – 2023».
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-5.jpg)
Додамо, що Олександр Ричун за підсумками змагань був визнаний найкращим гравцем турніру.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися