![40765](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-9204-1536x1024.jpg)
Четверо гравців покинули ФК «Минай»
Мова йде про Олександра Бандуру, Дмитра Нємчанінова, Сергія Панасенка та Ігоря Солдата.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-9204-1024x683.jpg)
Олександр Бандура став гравцем закарпатської команди 2 лютого 2022 року. У складі «Минаю» він провів 42 матчі та у 12 з них не пропускав. Впевнена гра в «рамці» 37-річного голкіпера допомогла закарпатцям увійти в четвірку команд першої частини минулорічного розіграшу за кількістю пропущених м’ячів та у підсумку посісти 8-е місце у турнірній таблиці, а це найбільше досягнення клубу в УПЛ. У поточному чемпіонаті Бандура провів 14 ігор, тричі не пропускав та парирував два пенальті у матчах проти «Дніпра-1» та «Полісся».
Оборонець Дмитро Нємчанінов приєднався до «Миная» влітку 2022 року. За цей період він провів 43 матчі та віддав одну результативну передачу. У складі закарпатської команди Дмитро відзначив ювілей – 150 матчів в рамках УПЛ. У минулому сезоні надійна гра в захисті та «диригентські» таланти гравця на полі допомогли «Минаю» фінішувати восьмими у турнірній таблиці.
31-річний Сергій Панасенко став гравцем закарпатської команди влітку 2023 року. За цей період півзахисник провів 8 матчів в рамках УПЛ та один – Кубку України.
32-річний захисник Ігор Солдат став гравцем «Миная» влітку 2023 року. За цей період він відіграв у складі закарпатської команди 13 матчів в УПЛ та один – Кубку України.
Дії контрактів з перерахованими футболістами було припинено за згодою сторін, повідомляє ФК «Минай».
Нагадаємо, що перше коло УПЛ закарпатська команда завершила на останньому, 16-му, місці турнірної таблиці (6 очок). Стартові матчі другої частини чемпіонату за участю минайців (проти київського «Динамо» та черкаського «ЛНЗ») були перенесені на наступний рік.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися