40859
13:53 17.122023

Закарпатки змагалися на ІІ етапі Кубка світу зі сноубордингу

Спорт 1332

16 грудня у Кортіні д’Ампеццо (Італія) відбувся другий етап світових змагань зі сноубордингу (дисципліна – паралельний гігантський слалом) сезону 2023/24.

Жодна з українських спортсменок не змогла пробитися до фіналу. Закарпатки Аннамарі Данча та Надія Гапатин посіли 17-те та 36-те місця відповідно. А киянка Олександра Мальованна продемонструвавала 34-й результат.

Перемогу здобула Рамона Гофмайстер (Німеччина). На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялася Люсія Дальмассо (Італія), а на третю – Сабіне Шоффман (Австрія).

У чоловічих стартах тріумфував австрієць Беньямін Карл. Його земляку Андреасу Проммеґґеру дісталося «срібло». А бронзовим призером став італієць Роланд Фішналлер. Спортсмен з Івано-Франківщини – Михайло Харук – став 34-м.

Наступний, третій, етап Кубка світу зі сноубордингу відбудеться 23 грудня у Давосі (Швейцарія). Змагатимуться спортсмени у паралельному слаломі.