41092
13:41 22.012024

В Ужгороді хлопці 2010–2011 років народження зіграли матчі 2 туру Дитячої ліги Закарпаття з гандболу

Спорт 4638

Найкращі ж результати в турі продемонстрували ужгородці та тячівці. Представники обласного центру виграли всі чотири поєдинки й стали лідерами змагань. Тячівці програли ужгородцям лише три м’ячі й перебувають на другому місці. У трійці кращих поки також і хустяни. Команди повинні зіграти матчі ще двох турів. Організатори планують завершити баталії до травня.

https://youtu.be/nT1vlvhg_sM
telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
До 200 тис. грн на власну справу: на Закарпатті з 1 липня стартує конкурс для підприємців-початківців
21:08
Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з початку року отримав 91 роботодавець області
20:02
До уваги водіїв та пішоходів, які перетинають залізничні переїзди та залізничні колії!
19:05
В Іршаві розповіли про цифрову безбар’єрність та сучасні електронні сервіси ДПС
18:49
На Закарпатті поліція викрила схему продажу автомобілів, ввезених в Україну як гуманітарна допомога – затримано підприємця
17:49
Імпорт автомобілів у зоні діяльності Закарпатської митниці – основний бюджетоформуючий товар
17:28
«Естетика флори»: виставка ботанічної ілюстрації
17:21
На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026
17:11
«Еко-місто майбутнього очима дітей»: в Ужгороді відбулося екологічне свято
16:57
В Ужгороді попрощалися із Іваном Бабукою
16:51
Всі новини