41119
13:24 24.012024

Відбулась Відкрита першість Ужгорода з волейболу

Спорт 1318

Учасниками змагань стали 7 команд, які складалися з юнаків 2005 р.н. та молодших.

Волейбольні баталії тривали 19–21 січня у СК «Юність». Гравці викладалися на повну, аби була можливість поборотися за високі місця. Ігри вийшли цікавими та непередбачуваними.

За підсумками змагань переможцями стали представники КЗ ДЮСШ Закарпатської обласної ради. Добрянський ліцей Вільховецької громади виборов друге місце. А третю позицію зайняли волейболісти ОДЮСШ Спартак ЗОШ № 7 м. Ужгород.

Переможці та призери Відкритої першості Ужгорода з волейболу серед юнацьких команд отримали кубки, медалі та дипломи.