41158
14:00 29.012024

БК «Ужгород» переможно стартував у новому році

Спорт 2122

Після місячної перерви поновилася боротьба в Першій лізі України з баскетболу сезону 2023/24.

Черговий з’їзний тур у групі №1, де виступає закарпатська команда, відбувся 26–28 січня в Рівному. Колектив Олександра Зубковського провів дві гри, у яких виборов позитивний результат. Якщо в першому матчі досягти успіху було досить складно, то в другому – два очки далися легко.

«Рівне-ОСДЮСШОР» – «Ужгород»

Рівненська команда – головний суперник ужгородців у боротьбі за першу сходинку. Наразі кращі шанси на успіх саме в нашого БК, та результат цього матчу міг негативно вплинути на розподіл місць у турнірній таблиці. Гра рівнян та ужгородців виявилась яскравою і надзвичайно напруженою. На майданчику було багато боротьби, яка не припинялася впритул до фінальної сирени.

Команди по черзі володіли ініціативою, але нікому не вдавалося відірватися на комфортну відстань. Після першої чверті «Рівне-ОСДЮСШОР» було попереду – 23:19, а після другої – 41:39. Третя 10-хвилинка також не дала відповіді щодо переможця цієї дуелі, оскільки відрив лідера залишався мінімальним (56:55). Усе вирішувалося на заключних хвилинах, де справи кращими виявилися в гостей. У вирішальний момент закарпатці змогли провести необхідну кількість результативних атак, які гарантували успішний результат. Фінальна сирена зафіксувала звитягу нашої команди з рахунком 73:78.

Результативними кидками у складі закарпатського БК відзначилися: Тарас Шанюк (25 очок), Сергій Марков (18), Денис Кошовець (17), Артем Пустовіт (9), Олександр Паращич (8), Антон Аралов (1).

«Ужгород» – «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1»

Гра лідера та аутсайдера групи прогнозовано проходила за переваги перших. Закарпатці злагоджено діяли в захисті та потужно в нападі й зі старту захопили лідерство. З плином часу перевага команди Олександра Зубковського тільки зростала. Наші спортсмени були кращими в усіх чотирьох чвертях (28:11, 27:18, 23:14, 27:14) і святкували загальну перемогу з рахунком 105:57.

Тарас Шанюк у цій грі набрав 34 очки, Сергій Марков – 21, Денис Кошовець – 19, Олександр Парашич – 13, Артем Пустовіт – 8, Антон Аралов – 4, Владислав Муска – 2, Владислав Хмельовський – 2, Віталій Наглюк – 2.

В інших матчах цього з’їзного туру були зафіксовані такі результати:

«Че-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці) – «Рівне-ОСДЮСШОР» – 120:126,

«Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» – «Тернопіль-ДЮСШ» – 56:72,

«Тернопіль-ДЮСШ» – «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці) – 80:72,

«Тернопіль-ДЮСШ» – «Рівне-ОСДЮСШОР» – 72:95.

Як бачимо в турнірній таблиці, БК «Ужгород» продовжує перебувати на вершині. Варто зауважити, що в закарпатців найменша кількість зіграних матчів, тож їхня позиція міцніша, ніж може здатися на перший погляд.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах