![41196](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/18-14-45-dsc00043-1536x1024.jpg)
В Ужгороді проводять турнір із плавання
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/18-14-45-dsc00043-1024x683.jpg)
Змагаються 11 команд, а це близько 200 дівчат та хлопців 2009 року народження та старші, 2010-2012 років народження, 2013-2014 років народження, 2015-2016 років народження, які представляють ужгородські КЗ ДЮСШ №1, СК «ОЛІМПіК», СК «Аквадіти», «Спортивно-оздоровчий клуб плавання для дітей», «Team Royak swimming», «Тиса Спорт», «UzhSailSwim», спортивно-оздоровчий клуб «На Старт», «Інваспорт», Холмківську ДЮСШ, мукачівський «Марлін».
Свої сили юні плавці випробуватимуть на 6 доріжках на дистанціях 50 м, 100 м, 200 м вільним стилем, батерфляєм, брасом, на спині; 200 м, 400 м – комплексним плаванням; 400 м, 800 м – вільним стилем.
Головний суддя – Даніелла Муратова, головний секретар – суддя національної категорії Сергій Пилип.
Турнір проводять за сприяння управління у справах культури, молоді та
спорту Ужгородської міської ради та відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Закарпатській області, а також благодійників, інформує Ужгородська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися