![41235](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/422462474-18321997951143756-5467045902757048694-n.jpg)
«Минай» підписав двох закарпатців
Мова йде про Василя Вашкебу та Павла Тищука. Перший народився в селі Тросник Виноградівської громади, а другий – в Ужгороді.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/422462474-18321997951143756-5467045902757048694-n-961x1024.jpg)
Обидва гравці доєднались до «Минаю» ще 11 січня на початку зимових зборів та певний період перебували на перегляді тренерського штабу. 25-річний опорний півзахисник Вашкеба пропустив частину контрольних спарингів через ушкодження. А Тищук наразі входить у трійку командних лідерів за системою «гол+пас» (в рамках товариських ігор). На рахунку 26-річного вінгера один гол та два «асиста» у чотирьох зустрічах. Ще один м’яч Тищук забив у матчі на той час потенційних новачків «Минаю» проти «Севлюша» (4:1), повідомляє офіційний сайт ФК «Минай».
Вже майже за два тижні поновиться боротьба в українській Прем’єр лізі. Перший офіційний матч 2024 року закарпатська команда зіграє 25 лютого на виїзді проти «Дніпра-1».У 15-ти зіграних поєдинках «Минай» здобув 6 очок і розташувався на останній, 16-й, позиції турнірної таблиці.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися