![41303](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-1.jpg)
В Ужгороді провели шаховий майстер-клас для талановитих гравців
Цікавай івент для юних закарпатських шахістів (призерів та переможців обласних вікових юнацьких чемпіонатів) відбувся 11 лютого в обласному центрі Закарпаття.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-1-1024x690.jpg)
Автор та керівник цього шахового проекту Ольга Юшко – жіночий майстер ФІДЕ, багаторазова чемпіонка Закарпатської області, спонсор багатьох шахових турнірів, що пройшли в місті Ужгород. До зустрічі також долучилися провідні шахісти нашого міста – мм Юрій Довжик, Микола Доманський, Михайло Балога, Семен Найгебавер та відомий шаховий тренер з Мукачева кмс Василь Гуйван. Цікаву лекцію для всіх учасників прочитав майстер спорту України– Володимир Сакун(Миколаїв).
Після інтерактивної лекційної частини юні шахісти мали змогу обмінятися своїми думками, враженнями та поспілкуватися з більш досвідченими шахістами. На завершення цього чудового шахового свята провели турнір з блискавичних шахів для учасників зустрічі.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-1024x738.jpg)
Перемогу в турнірі здобув кмс Микола Доманський (10), другим став – мсУ Володимир Сакун (9,5), третім – кмс Семен Найгебавер (7). Серед дітей до 16 років кращий результат показав Михайло Кормош(7).
Семен НАЙГЕБАВЕР
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися