41317
15:58 14.022024

У товариській грі «Минай» зійшовся з львівськими «Карпатами»

Спорт 1202

Сьогодні, 14 лютого, на штучному полі ужгородського стадіону «Авангард» відбувся товариський матч між аутсайдером УПЛ («Минаєм») та лідером Першої ліги («Карпатами»).

Фото ФК «Карпати»

Минайці та львівяни знаходять у різних кондиціях, оскільки колектив Желько Любеновіча значно раніше розпочав тренувальні збори, ніж підопічні Мирона Маркевича. Причиною цього є різні дати поновлення змагань в УПЛ та Першій лізі України.

У першій половині поєдинку «Минай» більше контролював м’яч і частіше загрожував воротам суперника. У нашої команди виникло декілька по-справжньому гольових моментів, та витиснути з них максимум не вдалося. Натомість гості одразу ж перший свій гострий момент реалізували. Відбулось це на 42-й хв. Автором результативного удару став Амбросій Чачуа.

Перерва у цьому матчі затягнулася, оскільки по всій Україні була оголошена повітряна тривога. А ось у другому таймі вже краще діяли «Карпати». Львівська команда на початку другої 45-хвилинки зусиллями Юрія Тлумака подвоїла свою перевагу. Хорошу нагоду для взяття воріт мав і Богдан Векляк, та він з 11-метрової «позначки» переграти Олександра Кемкіна не зумів. Минайці награли на гол у відповідь, та занести м’яч у сітку воріт за правилами їм так і не вдалося. У підсумку спаринг завершився «сухою» перемогою «Карпат» з рахунком 0:2.

Результати попередніх товариських матчів за участі «Минаю»:

10 лютого. «Минай» – «Металіст» (Харків) – 1:1,

3 лютого. «Минай» – «Минай» U-19 – 2:1,

31 січня. «Минай» – «Хуст» – 3:2,

27 січня. «Минай» – «Рух-2» (Львів) – 6:0,

19 січня. «Минай» – «Рух» (Львів) – 1:3.

Вже 25 лютого «Минай» зіграє свій перший офіційний матч 2024 року. На виїзді закарпатці мірятимуться силами з «Дніпром-1», який є одним із лідерів української Прем’єр-ліги. Нагадаємо, що закарпатська команда у 15-ти іграх набрала всього 6 очок і розташувалася на останній, 16-й, сходинці турнірної таблиці.

У шкільних їдальнях Мукачева учні можуть розрахуватися банківською карткою
15:44
В УжНУ відбулася зустріч з координаторкою Національного Офісу Еразмус+ в Україні Світланою Шитіковою
15:30
Рахівський відділ Міграційної служби відновлює роботу за новою адресою
15:15
У Закарпатській ОВА відкрили благодійну виставку
14:59
На Закарпатті до місцевих бюджетів від ліцензування торгівлі підакцизними товарами надійшло понад 9 млн гривень