![41348](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428442115-811092327715776-7253103843691163632-n.jpg)
ФК «Мукачево» змагається в Зимовій першості області
На Закарпатті стартував благодійний турнір – відкрита зимова першість області з футболу. Змагання проходять у декількох зонах: Стадіон «Авангард» (Ужгород), Стадіон смт Середнє, Стадіон «Тиса» (Вишково), Стадіон «Пластмасовик» (м. Виноградів).
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/428442115-811092327715776-7253103843691163632-n.jpg)
ФК «Мукачево» звернувся до обласної асоціації футболу з проханням включити до складу учасників Благодійного турніру – Зимової першості Закарпаття. Комітет із проведення змагань розглянув заявкові документи та вніс зміни до календаря турніру. Тому, у турнірі змагатимуться 18 команд. Як повідомили в Закарпатській Асоціації Футболу, команди розділені по групам згідно географічного принципу.
Команда ФК «Мукачево» грає в групі Б.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися