41402
15:02 26.022024

БК «Ужгород» кращий на першому етапі змагань

Спорт 1569

Закарпатська команда виграла групу №1 Першої ліги України з баскетболу сезону 2023/24 й упевнено пройшла до наступного раунду змагань.

Минулого вікенду, 24–25 лютого, у Рівному колектив Олександра Зубковського провів завершальні матчі групового етапу. Наша команда підтвердила статус фаворита й здобула звитяги в обох протистояннях.

У поєдинку з БК «Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1» ужгородці діяли впевнено й контролювали хід поєдинку. З кожною наступною чвертю перевага нашої команди тільки зростала. У підсумку номінальні господарі перемогли з різницею в 47 очок – 103:56 (26:13, 33:16, 23:12, 21:15). Результативні кидки у складі команди-тріумфатора здійснили Тарас Шанюк (27 очок), Денис Кошовець (21), Сергій Марков (17), Андрій Наявко (16), Олександр Паращич (10), Владислав Плешаков (5), Владислав Муска (4) та Антон Аралов (3).

Потім відбулася гра з БК «Рівне-ОСДЮСШОР» – нашим найближчим переслідувачем. Стартові хвилини були за рівнянами, та згодом ужгородці нівелювали перевагу суперника, а з другої чверті почали поступово відриватися в рахунку. Друга половина протистояння виявилася повністю за «Ужгородом», який у підсумку святкував перемогу з рахунком 83:66 (19:19, 24:20, 19:11, 21:16). Значний внесок у звитягу свої команди зробили Тарас Шанюк (29 пунктів), Денис Кошовець (21), Сергій Марков (19), Андрій Наявко (8), Владислав Плешаков (3) та Олександр Паращич (3).

Здобувши 14 перемог у 16 іграх, «Ужгород» упевнено виграв свою групу і з першої позиції кваліфікувався до наступного етапу змагань. Закарпатський БК став однією із 8 команд Першої ліги України, які навесні розіграють комплект нагород.