41536
18:41 6.032024

Зіграно матчі 4 туру Зимової першості Закарпаття з футболу

Спорт 778

Зіграно матчі 4 туру Зимової першості Закарпаття з футболу. У групі «А» в Ужгороді місцева СДЮСШОР приймала «Лідер» зі Сторожниці. Першими відкрили рахунок гості на 40 хвилині. Фланговим навісом Андрія Шовша скористався Максим Грачов. У другому таймі настала черга командам демонструвати свою майстерність у виконанні стандартів. Спочатку зі штрафного Даніель Феєр зрівняв рахунок. Відтак Максим Черних дальнім ударом не залишив шансів воротареві СДЮСШОР. 1:2. Та на останній хвилині зустрічі в результаті рикошету Даніель Феєр знову відзначився й зрівняв рахунок. А вже в компенсований арбітром час Богдан Сарицин точним ударом у нижній кут воріт установив остаточний рахунок – 3:2 на користь юних СДЮСШОРівців.