Ужгородські «Карпати» стали другими

Закарпатські гандболістки 9 березня провели заключний поєдинок І етапу в другому дивізіоні чемпіонату Угорщини. Нашими суперницями були представниці ГК «Вітка».

Протистояння між українським і угорським колективами було напруженим та непередбачуваним. Як господарки, так і гості мали шанси на успіх. Після перших 30-ти хвилин суперниці були попереду – 12:9. У другому таймі наші гандболістки перехопили ініціативу і вели в рахунку. Однак наприкінці двобою «карпатівки» знову дали можливість угоркам вийти вперед. У підсумку гра завершилася нашою поразкою – 21:23.

На першому етапі чемпіонату «Карпати» набрали 24 очки й посіли друге місце у своїй групі. Невдовзі наші дівчата продовжать боротьбу за найвищі місця закордонних змагань.