417
22:14 21.042016

Закарпатські легкоатлети у Рівному вибороли нагороди

Спорт 2216

З 14 по 16 квітня Рівному відбулися міжнародні змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного» присвячені пам’яті заслуженого тренера України Б.В. Чулаєвського.

1461151443_p_140007_1_gallerybig_новый размер

Спробувати свої сили у турнірі до Рівного приїхало понад три сотні учасників з Польщі, Білорусі та західних областей України. Участь у відкритих змаганнях упродовж двох днів брали хлопці та дівчата віком від 14 до 17 років.

Успішно виступили на цих змаганнях легкоатлети СОК ДЮСШ м. Мукачева. Гавран Михайло у потрійному стрибку виборов срібну нагороду (тренер Панкулич Ігор). Покращивши особистий рекорд на 4,5 секунди, бронзову нагороду на дистанції 800м виборола Хімич Даніела з результатом 2хв.31,5сек. (тренер Губін Євген). На дистанції 800м у молодших юнаків варто відзначити виступ Кулі Владислава, який посів 4 місце з результатом 2:17,0. У естафеті 4х100м нашим дівчатам (Паулишинець Яна, Ломага Анастасія, Швець Наталія, Хімич Даніела) до п’ядесталу пошани не вистачило лише 0,9 секунди, вони посіли 5 місце з результатом 54,0 сек.

Свої особисті рекорди також покращили: Швець Наталія (біг 200м – 28,1сек), Прачко Габріелла (біг 200м – 28,6 сек), Качур Евеліна (біг 400м – 1:09 сек), інформує Мукачівська міськрада.