4164
09:14 10.012017

Українська тенісистка оновила національний рекорд

Спорт 1524

В оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) перша ракетка України Еліна Світоліна вперше в історії жіночого тенісу піднялася на тринадцяте місце.

159613_%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bc%d0%b5%d1%80

До цього рекордною позицією Еліни Світоліної в рейтингу WTA було 14 місце, на якому тенісистка завершила 2016 рік.

У новому сезоні українка взяла участь у турнірі WTA в австралійському Брісбені. Під час цих змагань наша співвітчизниця показала хорошу підготовку і зуміла порадувати результатами. На старті турніру Еліні у двох сетах вдалося переграти олімпійську чемпіонку Моніку Пуїг і вийти до 1/8 фіналу, де з рахунком 2:1 була «бита» Роджерс. Згодом на українку чекало непросте суперництво з першою ракеткою світу – Анжелік Кербер. Але і тут Світоліну було не зупинити. Чудова гра, яку демонструвала українка, допомогла здобути таку ефектну вікторію – 2:1. А ось на шляху до фіналу Світоліна не зуміла обіграти Кароліну Плішкову. Чешці вистачило двох сетів, аби залишити українку за бортом змагань.

Як розповідала перед стартом нового сезону Еліна Світоліна, головною метою тенісистки у 2017 році є потрапляння у топ-10 світового рейтингу.