41702
17:19 22.032024

Закарпатські гандболісти стартували з двох поразок

Спорт 721

Як ми анонсували, 21–24 березня у Києві триває 6-й з’їзний тур чоловічої Суперліги України з гандболу сезону 2023/24.

Фото ФГУ

У перший ігровий день, 21 березня, ГК «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) зустрічався із срібним призером – ГК «Одеса». Закарпатські гандболісти намагалися поборотися за хороший результат, однак суперник виявився сильнішим. У першій 30-хвилинці одесити створили собі перевагу в три м’ячі (10:13), а після перерви підопічні Євгена Марченка розвинули успіх і довели матч до переможного для себе результату – 23:29.

Результативними кидками у складі закарпатського ГК відзначилися Дмитро Гарбар (11 м’ячів), Артем Іванов (8), Владислав Моржуєв (2) і Роман Перепелиця (2).

Сьогодні, 22 березня, нашим суперником був діючий чемпіон України – запорізький «Мотор». Жодних шансів на успіх в ужгородської команди не було. Запоріжці за всіма показниками переважали «карпатівців» і вибороли розгромну звитягу з рахунком – 21:34 (6:19). За «Карпати-ШВСМ» закинутими м’ячами відзначилися Дмитро Гарбар (9 м’ячів), Артем Іванов (5), Владислав Моржуєв (3), Роман Перепелиця (1), Нікіта Шайбаков (1), Едмунд Раковці (1) та Олександр Криловський (1).

Сподіваємося, що без здобутих залікових балів команда Ростислава Ланевича не залишиться і в двох заключних матчах здобуде переможний результат. Завтра, 23 березня, «Карпати-ШВСМ» зіграють з «ХНУ – ДЮСШ-1» (Хмельницький) (початок матчу о 14:00). А в неділю, 24 березня, нашим суперником буде «Ізмаїл» (старт поєдинку в 11:00).

15:00 «Одеса» – «СКА-Львів-КДЮСШ».

Нагадаємо, що це заключний тур першого етапу чемпіонату. За його підсумками буде визначено склади груп на наступний раунд. Колективи, які посядуть 1–4 місця сформують групу А, в якій розігруватиметься комплект нагород. Відповідно ГК, що йтимуть на 5–8 місцях, увійдуть до групи Б, де буде боротьба за підсумкові 5–8 позиції. Зазначимо, що очки, здобуті на старті чемпіонату, зберігаються.