![41744](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/426417943-405842005291438-1531027855760586854-n-1024x638-2.jpg)
Вольова звитяга ужгородських гандболісток
У другому дивізіоні чемпіонату Угорщини з гандболу серед жіночих команд, де поза конкурсом виступають ужгородські «Карпати», стартував ІІ етап змагань.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/426417943-405842005291438-1531027855760586854-n-1024x638-2.jpg)
Фото ФГУ
Тут зібралися найсильніші колективи з усіх підгруп. Очки, котрі були здобуті в очних іграх, збереглися. 23 березня наші дівчата зіграли з командою «Ґьоді», котра йшла без поразок.
Гра вийшла напруженою: команди демонстрували яскравий атакувальний гандбол, пресингували і боролися за кожен м’яч. Попри всі намагання створити собі комфортну перевагу й спокійно довести гру до перемоги, зробити цього нікому не вдалося. Команди по черзі лідирували в рахунку, однак суперниці щоразу їх наздоганяли. За 80 сек. до завершення поєдинку «Карпати» поступалися в один м’яч, однак закарпатські гандболістки змогли відмінно зіграти в кінцівці матчу й вирвали вольову перемогу з рахунком 34:33.
У турнірній таблиці наша команда йде третьою (відставання від лідерок становить два пункти).
Олег МИКИТА
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися