![41783](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431548715-750823167191858-6329231702362184001-n-1536x800.jpeg)
На Ужгородщині відбулися змагання з важкої атлетики
Нещодавно у спортивному залі «Сила», що в с. Зарічово Ужгородського району, провели змагання з класичного жиму лежачи серед спортсменів віком до 17 років.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431548715-750823167191858-6329231702362184001-n-1024x533.jpeg)
У змаганнях взяли участь 18 чоловіків із сіл Зарічово і Дубриничі, а також міста Перечин. Судили змагання КМС з паверліфтингу Іван Мартон, та МС – Валерій Дудаш. Кращих визначали за коефіцієнтом, що давало можливість всім спортсменам до крайнього підходу мати можливість зайняти призове місце.
Переможцем став учасник із с. Зарічово Мар’ян Ситар. Його результат – 112.5 кг (коефіцієнт – 50,176). «Срібло» у представника Перечина Ігора Ганчака з результатом 77.5 кг (коефіцієнт – 46,24). Третім став Едуард Лармер з Дубриничів. Його показник – 82.5 кг (коефіцієнт – 44,22).
Спорт для всіх – Закарпаття
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися