![41790](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434474761-835837338574608-6862404198515810128-n.jpg)
В Мукачеві проходитиме турнір з петанку пам’яті Володимира Гвоздьо
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434474761-835837338574608-6862404198515810128-n-1024x486.jpg)
Цими вихідними, 30-31 березня у парку «Центральний» буде проходити турнір з петанку пам’яті Володимира Гвоздьо. Змагання приурочені до річниці з дня народження одного з засновників, а також до 12-ї річниці створення Мукачівського петанк-клубу.
Турнір проводиться за сприяння управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради. Очікуються спортсмени з Закарпаття та інших областей. Вітається участь усіх бажаючих, навіть новачків, які вперше візьмуть в руки кулі.
Початок змагань кожного дня о 10.00. Майданчики знаходяться перпендикулярно до набережної, Переможців чекають оригінальні кубки та медалі від міськвиконкому.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися