![41851](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-37.jpg)
«Севлюш» став переможцем Зимової першості Закарпаття з футболу
Виноградівська команда у фіналі турніру здолала «Сокіл» (Холмківська ТГ). Гра, що відбулася 30 березня на штучному полі ужгородського стадіону «Авангард», була цікавою і результативною (на двох команди забили п’ять голів).
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-37.jpg)
На 10-й хв. зустрічі Адріан Пуканич вивів «Севлюш» уперед. У наступну годину ігрового часу результативних атак зафіксовано не було, хоч небезпечні моменти й виникали. А ось у заключній 20-хвилинці ФК роззабивалися. На 70-й хв. Адріан Пуканич подвоїв перевагу виноградівців, однак протягом чотирьох хвилин, з 72-ї до 76-ї, «Сокіл» відігрався (дубль на свій рахунок записав Едгард Русин).
Колектив Адріана Пуканича прагнув завершити фінальну битву в основний час зустрічі і йому це вдалося. На 85-й хв. Михайло Чедрик завдав вирішального удару (3:2), який приніс «Севлюшу» черговий титул.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-20.jpg)
Кращими гравцями фінального матчу визнали Юрія Чонку («Севлюш») та Едгарда Русина («Сокіл»). А кращим бомбардиром турніру став лідер команди-тріуфматора – Адріан Пуканич.
Олег МИКИТА
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися