![42040](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/436481654-850872507071091-1465945529028995782-n.jpg)
У Мукачеві відбулися змагання зі спортивного орієнтування
18 квітня в Мукачеві у рамках ІV етапу 35 туристичної спартакіади були проведені змагання зі спортивного орієнтування серед школярів громади.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/436481654-850872507071091-1465945529028995782-n-820x1024.jpg)
Участь взяли 24 команди з різних шкіл, кожна з яких складалася з трьох учнів: двох хлопців і однієї дівчинки.
Учасники мали можливість продемонструвати свою спритність, витривалість та здатність працювати в команді. Дівчата мали пройти дистанцію у 2 кілометри та поставити відмітки на 4 кп, тоді як хлопцям довелося подолати трасу у 2,8 кілометри та 5 кп.
Школярі мусили виявити свою здатність до швидкого прийняття рішень, вміння використовувати карту для знаходження контрольних точок на маршруті. Кожен учасник працював окремо, намагаючись здолати шлях за найкоротший час. У кінці змагань результати кожного учасника підсумовувались і команди посіли такі місця:
Перше – СШ №3
Друге – Ліцей №6
Третє – Ліцей №5
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися