![42119](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-7.jpeg)
В Ужгороді відбувся футбольний турнір серед мікрорайонів міста
Наприкінці минулого тижня на штучному майданчику ужгородського стадіону «Автомобіліст» зібралися команди мікрорайонів міста, аби визначити кращих у футбольному турнірі «Сакура-2024».
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-7-1024x715.jpeg)
У результаті напружених футбольних баталій перемогу святкували футболісти команди «Бабаян». На другому місці розташувався колектив «Bong», а третьою стала «Веселка». Замкнула квартет сильніших – команда «Bong-2».
Оргкомітетом були відзначені кращі в номінаціях:
– воротар – Владислав Січак («Бабаян»),
– гравець – Юрій Бескид («Бабаян»),
– бомбардир – Отар Іосава («Bong»),
– арбітр – Федір Дувалка.
Усі команди-призери були нагороджені кубками та дипломами, гравці – грамотами та медалями різного ґатунку, номінанти – статуетками та цінними подарунками, повідомляє Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися