42174
12:59 29.042024

Ужгородські баскетболісти фінішували шостими

Спорт 1573

26–28 квітня у Рівному проводився Фінал восьми Першої ліги України з баскетболу сезону 2023/24.

Фото ФБУ

На вирішальні матчі сезону БК «Ужгород» вирушив із бажанням потрапити до призової трійки, але досягти цієї мети підопічним Олександра Зубковського не вдалося. Уже в 1/4 фіналу, в матчі проти БК «Рівне-ОСДЮСШОР», наша команда зазнала фіаско.

Чвертьфінальне протистояння було видовищним та інтригуючим. Гравці діяли на своїх максимальних можливостях, розуміючи, що кожен ігровий епізод може стати вирішальним. У ході першої  половини гри обидві команди були попереду більше, ніж на 10 очок, але розвинути успіх нікому не вдавалося (суперник щоразу відігрався). Не визначила фаворита протистояння і третя  10-хвилинка, після якої рахунок був 65:64. Усе вирішилося в четвертій чверті. Рівняни видали потужну кінцівку зустрічі й вибороли перемогу з рахунком 87:77 (20:19, 17:24, 28:21, 22:13).

Після вильоту з 1/4 фіналу закарпатці сконцентрувалися на боротьбі за 5–8-ме місця, яка тривала 27–28 квітня.

Спочатку була гра з БК «Че-Баскет-ЧОДЮСШ» (Чернівці). Жодних проблем з цим суперником у наших спортсменів не виникло. Ужгородські баскетболісти одразу ж вирвалися вперед і з часом тільки нарощували свою перевагу. У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу «Ужгорода» з результатом 100:66 (24:14, 37:19, 27:14, 12:19).

Далі відбувся матч із БК «БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2». Закарпатці демонструвала доволі хорошу гру й тривалий час залишалися попереду. Після першої 10-хвилинки рахунок був 25:23, а після другої – 51:41. На жаль, у двох наступних чвертях одесити зуміли перехопити ініціативу й вирвали вольову звитягу. Підсумковий результат цієї зустрічі – 74:93.

У підсумку БК «Ужгород» посів 6-те місце. Наша команда в цьому сезоні демонструвала хорошу гру, але, на жаль, у вирішальний момент фортуна від них відвернулася й Закарпаття залишилося без медалей.

Чемпіоном Першої ліги України стала «Вінниця», котра у фіналі перемогла «Рівне-ОСДЮСШОР» з рахунком 80:62. А в грі за 3-тє місце «Полтава» здолала «Хмельницький-2» (73:69).