42189
14:15 30.042024

«Карпати» (Ужгород) відпустили «Галичанку» (Львів) у відрив

Спорт 592

Днями стартував ІІ етап жіночої Суперліги України з гандболу сезону 2023/24. Боротьбу за нагороди ведуть «Галичанка» (Львів), «Карпати» (Ужгород), «КЗ КОР КОСФК» (Київська обл.) та «Спартак-ШВСМ» (Київ).

Фото ФГУ

Напередодні цього туру ужгородська команда трьома очками поступалася лідеркам, однак у столиці України це відставання збільшилося втричі. Закарпатський ГК, який зіштовхнувся з кадровими проблемами, не зумів продемонструвати свою найкращу гру й поступився у двох із трьох протистоянь.

26 квітня «Карпати» зустрілися із столичним «Спартаком-ШВСМ». Конкурента боротьба у першому таймі завершилася за мінімальної переваги ужгородок (12:13). А ось після перерви киянки повністю переграли нашу команду й здобули перемогу з рахунком 27:21.

Наступного дня, 27 квітня, закарпатські гандболістки зіграли з «КЗ КОР КОСФК». Представниці Срібної землі зіграли надійно в обороні та доволі результативно в нападі, що дозволило святкувати перемогу – 24:21 (перший тайм – 14:11).

У заключний ігровий день, 28 квітня, відбулося західноукраїнське дербі між «Карпатами» та «Галичанкою». На 23-й хв. зустрічі ужгородки були попереду на три голи (12:9), однак потім наша команда зупинилася і львів’янки переломили хід протистояння на свою користь. Ще до сирени на перерву «Галичанка» вирвалася вперед (12:13), а в другому таймі збільшила свою перевагу до дев’яти результативних атак (21:30).

Найрезультативнішими у складі «Карпат» у цих трьох матчах були Валерія Нестеренко (14 м’ячів), Анна Гававка (14), Надія Пойманова (13) і Владислава Слободян (11).