42235
15:28 3.052024

Закарпатці успішно виступили на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО

Спорт 1057

Учасниками престижних змагань, які нещодавно відбулися в Броварах, стали більше 400 спортсменів із 14 областей України. 

На всеукраїнських змаганнях визначали найсильніших у розділах: бокс, кікбоксинг, греплінг, ММА та К-1. Конкуренція була високою, тож на учасників очікували цікаві та безкомпромісні протистояння.

Збірна команда Закарпатської області була представлена чотирма клубами: СК «Academy of Sport Education» (тренер – Роман Митровці), СК «Ніка» (тренер – Роман Митровці), СК «Top Fighters» (тренер – Володимир Григоренко) та СК «Vira Fight» (тренер – Віктор Сергій). Наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, відзначилися хорошою технікою і зуміли продемонструвати чудові показники.

Загалом закарпатці вибороли 33 медалі, серед яких 15 золотих, 14 срібних і 4 бронзові.

СК Academy of Sport Education:

– Аліна Бобрик «золото» в розділі Greppling NoGi;

– Ілля Карас «срібло» в розділах К-1 та ММА.

СК «Ніка»:

– Софія Митро «золото» в розділі Greppling Gi та «срібло» в розділі MMA;

– Юлія Сівіч «золото» в розділі Greppling Gi та «срібло» в розділах Greppling NoGi та MMA;

– Юрій Гойзан «бронза» в розділі Greppling Gi та «срібло» в розділі Greppling NoGi;

– Станіслав Пильов «золото» в розділах Greppling NoGi та MMA; 

– Максим Домерецький «срібло» в розділі Greppling NoGi та «бронза» в розділі MMA.

СК «Vira Fight»:

– Владислав Старіков «золото» в розділах ММА та Greppling; 

– Марина Максим «золото» в розділі Greppling та «срібло» в розділі ММА; 

– Олександр Максим «золото» в розділі ММА;

– Кіра Комарі «золото» в розділі ММА;

– Сергій Віктор «золото» в розділах ММА та Greppling;  

– Віктор Попович «срібло» в розділі ММА;

– Станіслав Богдан «срібло» в розділі ММА;

– Владислав Ціптак «бронза» в розділі ММА.

СК «Top Fighters»:

– Таїсія Поп «золото» в розділах Фрі бокс лайт і Лайт комбат та «срібло» в розділі К-1;

– Артем Дешко «золото» в розділі К-1 та «срібло» в розділі Лоу комбат;

– Олександр Котубей «срібло» в розділі Фрі бокс лайт;

– Дмитро Корольов «золото» в розділі Лайт комбат і «срібло» в розділі Фрі бокс лайт;

– Юрій Швайка «бронза» в розділі Фрі бокс лайт.

Олег МИКИТА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах