42310
15:41 10.052024

У суботу «Минай» зустрінеться з «Ворсклою»

Спорт 1346

11 травня матчем у Полтаві стартує 28-й тур української Прем’єр-ліги з футболу сезону 2023/24.

Поразка від рівненського «Вереса» (1:3) в минулому турі майже унеможливлює збереження прописки «Минаю» в елітному дивізіоні. Тільки диво може допомогти команді Желько Любеновіча покинути зону вильоту. Та поки теоретичні шанси зберігаються, закарпатці битимуться за результат.

Майбутній суперник іде в середині турнірної таблиці. Команда Сергія Долганського майже гарантувала собі прописку в УПЛ на наступний сезон, тож надзвичайно великої цінності цей матч для полтавців не матимеме. До того ж у «Ворскли» 15 травня гра із «Шахтарем» за Кубок України. Можливо, в матчі з «Минаєм» провідні виконавці задіяні не будуть, а це підвищить шанси закарпатців на успіх.

Очікуємо на цікавий та результативний футбол. Нашу команду влаштує тільки перемога. Втрата очок і звитяги суперників можуть відправити «Минай» у Першу лігу вже в найближчі дні.

Розклад інших ігор 28-го туру:

11 травня (субота)

15:30. «Оболонь» (Київ) – «Рух» (Львів),

18:00. «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ),

12 травня (неділя)

13:00. «Олександрія» – «Дніпро-1»,

15:30. «Чорноморець» (Одеса) – «Металіст 1925» (Харків),

18:00. «Кривбас» (Кривий Ріг) – «Полісся» (Житомир),

13 травня (понеділок)

15:30. «Колос» (Ковалівка) – «ЛНЗ» (Черкаси),

18:00. «Зоря» (Луганськ) – «Верес» (Рівне).

Турнірна таблиця

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Роману Гапаку
17:13
Повідомлено про підозру двом чоловікам, які на Виноградівщині організували нелегальне переправлення військовозобов’язаних через держкордон
16:50
В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
16:33
Бренд Monbar прагне навчити українців пити правильний сидр
16:17
Гірські рятувальники надали допомогу підлітку в районі гори Петрос
16:04
На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
15:23
На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще дві схеми для «ухилянтів»
14:45
На Закарпатті судитимуть тячівця, який безпілотником доправляв контрабандні цигарки до Румунії
14:08
Закарпатські патрульні цьогоріч виявили 395 непристебнутих водіїв
13:48
До місцевих бюджетів Закарпаття сплачено понад 113 млн гривень податку на нерухомість
13:32
Всі новини
Головне