42708
10:05 9.062024

ФК «Хуст» покидає Першу лігу України

Спорт 1527

У суботу, 8 червня, відбулися вирішальні матчі у боротьбі за місця в Першій лізі України з футболу сезону 2024/25.

Як ми раніше повідомляли, хустяни не зуміли напряму залишитися у другому за рангом дивізіоні України і їм довелося виборювати місце через «перехідні матчі». Суперником нашої команди був бронзовий призер Другої ліги – «Звягель». У першій грі, яка відбулася на полі хустян, була зафіксована нічия – 1:1.

Рівно через тиждень, 8 червня, ці команди зустрілися на Житомирщині. Господарі поля у першому таймі більше контролювали м’яч, однак за небезпечними моментами був паритет. Підопічні Юрія Вірта могли відзначитися на 27-й та 39-й хв., однак удар головою у виконанні Сергія Кисленка парирував голкіпер, а «постріл» Андрія Блізніченка з-за меж штрафного майданчику виявився неточним. Щодо колективу Володимира Циткіна, то він був близьким до взяття воріт на 10-й і 36-й хв. М’яч після удару Владислава Борисенка з хорошої позиції полетів над поперечиною, а прицільний удар Владислава Чабана після розіграшу стандарту заблокував захисник.

Якщо «Звягель» після перерви продовжив створювати гольові нагоди, то «Хуст» ні. На 56-й хв. Арсен Бєліменко ефектним сейвом урятував свою команду після удару під поперечину від Сергія Кисленка. А через десять хвилин відбувся вирішальний епізод гри: Андрій Блізніченко подав з кутового на Борела Беліаду Томандзото, який головою спрямував м’яч у ворота.

Рахунок 1:0 залишився незмінним і саме «Звягель» отримав путівку до Першої ліги сезону 2024/25. А ось «Хуст» після річної перерви повернеться у Другу лігу.

«Звягель» – «Хуст» – 1:0 (0:0)

Гол: Борел Беліада Томандзото 66.

«Звягель»: Антон Яшков, Ілля Чередниченко, Андрій Нестеров, Мозес Жаржу, Ян Морговський, Борел Беліада Томандзото, Богдан Панчишин (Данило Волинець 67), Максим Андрущенко (Нікіта Петрук 58), Андрій Блізніченко (Богдан Оринчак 67), Сергій Кисленко (Венделл Габріель Мендеш Кравейру 58), Андрій Фесенко (Дмитро Березка 90).

Головний тренер – Юрій Вірт.

«Хуст»: Арсен Бєліменко, Костянтин Колчін (Нікіта Лєднєв 83), Владислав Іванов, Богдан Павлич, Денис Червінський, Володимир Шевчук (Дмитро Диянчук 71), Сергій Новіков, Іван Станкович (Денис Курилець 78), Владислав Борисенко (Владислав Гарнага 78), Назар Приходько, Владислав Чабан.