![42759](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448058421-18308313772154346-892693628721590298-n.jpeg)
Закарпатка Надія Дьолог кваліфікувалася на Паралімпіаду
Відома закарпатська спортсменка Надія Дьолог продемонструвала хороші результати на різноманітних міжнародних змаганнях з фехтування на візках й заслужено здобула путівку на XVII літні Паралімпійські ігри.
![](https://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/448058421-18308313772154346-892693628721590298-n-1024x894.jpeg)
«Неймовірно щаслива, що офіційно кваліфікувалась на Паралімпійські ігри в Парижі 2024. Ця неймовірна подорож, була б неможливою без невтомної підтримки всіх, хто вірив у мене», – поділилася враженнями спортсменка на своїй сторінці у Facebook.
Зазначимо, що на найближчій Паралімпіаді Надія виступатиме у двох дисциплінах – шаблі та рапірі. На якісну підготовку до змагань залишилося трохи більше, ніж два місяці. Головні старти 4-річчя проходитимуть з 28 серпня до 8 вересня.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися