43164
15:24 19.072024

Закарпатці здобули нагороди чемпіонату України з велоспорту

Спорт 869

Днями на Хмельниччині відбувся чемпіонат України з велоспорту-МТБ, в якому взяли участь 16 команд з різних куточків України.

Команда Закарпаття була представлена в молодших вікових категоріях. Наші спортсмени демонстрували хороший рівень майстерності й зуміли вибороти призові місця.

Сергій Карташов став переможцем крос-кантрі та шорт-треку, а також був другим в елімінаторі серед юнаків 13–14 років.

Роман Мальцев був срібним призером шорт-треку, зайняв 5-те місце в крос-кантрі та став 10-м в елімінаторі з-поміж юнаків 15–16 років.

Ігор Щадей  продемонстрував 7-й результат в крос-кантрі та 8-й в елімінаторі (юнаки 15–16 років)

Ярослав Шемпуля змагався у категорії «Юніори» і показав такі результати: 6-те місце в шорт-треку, 7-ме місце в елімінаторі та 9-те місце в крос-кантрі.

Артур Вачиля у змаганнях серед юнаків 15–16 років став 11-м в елімінаторі, 12-м в крос-кантрі та 13-м в шорт-треку.