43170
12:16 22.072024

У Мукачеві футбольним турніром вшанували пам’ять Віктора Ряшка

Спорт 2821

У неділю, 21 липня, у місті над Латорицею відбувся ІV турнір з футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті почесного громадянина Мукачева, видатного футболіста і тренера Віктора Ряшка.

На змагання заявилися чотири колективи, які шляхом жеребкування були розділені на дві пари.

У рамках 1/2 фіналу «Карпати ім. Василя Турянчика» (Мукачево) здобули перемогу над командою «Ветеран-Іршава» (2:1), а «Ветеран-Воловець» з мінімальним рахунком 1:0 здолав берегівський «Берегвідейк».

Бронзовими призерами турніру стали іршавці, котрі в грі за 3-тє місце розгромили берегівців – 5:0. А в фінальному матчі мукачівці здобули вольову перемогу над волівчанами (4:1) й утретє тріумфували на турнірі.

Кращими гравцями стали: Ігор Харатін («Карпати ім. Василя Турянчика»), Євген Ярина («Ветеран-Воловець»), Федір Петер («Ветеран-Іршава») та Іштван Вінце («Берегвідейк»).