43469
14:41 18.082024

Визначено імена переможців і призерів VIII турніру на честь Андрія Гаваші

Спорт 1584

13–17 серпня на футбольних полях області відбувся VIII дитячо-юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші. Вже традиційно змагання проходили у двох вікових категоріях U-15 та U-17.

Цей турнір користується великою популярністю і є для команд одним із етапів підготовки до старту нового сезону. Саме тому серед когорти учасників були провідні колективи України. За регламентом спочатку тривав груповий етап (по два квартети в кожній категорії), а потім, відповідно до зайнятих позицій, команди розігрували підсумкові місця.

Вікова категорія U-15

Переможцями групових етапів стали ФК «Динамо» (Київ) і ФК «Рух» (Львів), котрі перемогли всіх своїх суперників і набрали по 9 очок. Саме вони й зійшлися у фіналі, аби розіграти титул чемпіонів. В основний час двобою переможця виявлено не було (1:1), а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися «динамівці» (3:2). Відповідно «рухівці» стали срібними призерами.

У протистоянні за «бронзу» зійшлися ужгородська СДЮСШОР і донецький ФК «Шахтар», які посіли другі місця у своїх групах. На жаль, зачепитися за нагороди закарпатцям не вдалося. Донеччани вибороли звитягу 2:0 і здобули бронзові медалі.

У грі за 5–6 місця МФА «Мункач» (Мукачево) обіграв АФУР «Минай» (1:0), а в поєдинку за 7–8 місця ДЮСШ ФАТ ТМП (Тернопіль) виявилася сильнішою за ДЮСШ «Атлет» (Київ) (2:2, пен. – 4:3).

Вікова категорія U-17

Найкращими на груповій стадії були ФК «Шахтар» (Донецьк) і ФК «Рух» (Львів), які продемонстрували 100-відсотковий результат (здобули по 9 пунктів). Отож саме ці колективи отримали право позмагатися за кубок. Долю фінальної битви вирішив один гол, який провели «гірники». Таким чином донеччани стали переможцями турніру в старшій віковій категорії, а львів’яни взяли «срібло» обох турнірів.

У «бронзовому» фіналі зустрілися МФА «Мункач» (Мукачево) і ДЮСШ ФАТ ТМП (Тернопіль) (на груповому етапі вони показали другі результати). Закарпатський колектив володів перевагою і здобув перемогу 2:0, яка зробила його бронзовим призером змагань.

У львівському дербі за 5–6 місця ФК «Львів» обіграв «ЛФКС-Карпати» (2:1), а в протистоянні за 7–8 місця АФУР «Минай» здолала ужгородську СДЮСШОР – 3:0.

Індивідуальні відзнаки отримали:

– воротар – Іван Агіл («Мункач»),

– захисник – Олексій Піскун («Рух»),

– півзахисник – Арсен Трохім («Шахтар»),

– нападник – Дмитро Дударєв (ДЮСШ),

– бомбардир – Дмитро Себро («Рух»),

– гравець – Ростислав Баглай («Шахтар»).

Також було відзначено кращих тренерів: у категорії U-15 – Євгена Ястребинського («Динамо») та Назара Савицького («Рух»); а в категорії U-17 – Володимира Самборського («Шахтар») та Андрія Гаврюшова («Рух»).

Благодійники передали вантажівки та мінівени 711 бригаді охорони Державної спеціальної служби транспорту
17:20
ГО «Forever Young» провела безкоштовне медичне обстеження для мешканців с. Гать
17:01
Відбулися дослідження біорізноманіття та обстеження новоприєднаних територій Карпатського біосферного заповідника
16:45
У Перечині вперше відзначатимуть День машинобудівника
16:29
Проєкт для дівчат та жінок з інвалідністю «Надихаючі дівчата» стартує в Ужгороді