44113
14:28 12.092024

Безгольова серія «Минаю» триває

Спорт 876

Закарпатська команда не може відзначитися забитим м’ячем уже близько 350 хвилин. Через це не вдається досягти позитивного результату й покращити своє турнірне становище

ФК «Минай»

11 вересня у рамках 6-го туру Першої ліги України з футболу «Минай» на своєму полі приймав одного з лідерів чемпіонату  – ФК «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський). Не так давно ці команди зустрічалися між собою у «Турнірі чотирьох» за право грати в УПЛ. Той яскравий результативний двобій завершився перемогою минайців у серії пенальті. Цього разу гра проходила за іншим сценарієм: замість шести забитих м’ячів уболівальники не побачили ні одного.

Гості в цьому поєдинку виглядали значно краще. «Епіцентр» активно йшов уперед, стабільно створюючи небезпечні моменти. Тільки в першому таймі підопічні Сергія Нагорняка могли забити щонайменше п’ять разів. Та чудову гру у воротах демонстрував Максим Росул: він вийшов у старті замість Олександра Бандури, який напередодні припинив співпрацю із закарпатським клубом. 1-й номер «Минаю» парирував два удари з меж штрафного майданчика та стільки ж «пострілів» з-за меж карної зони. Ще одного разу нашу команду врятувала стійка. Господарі поля відповіли наприкінці тайму дальнім ударом Артура Ременяка, та кіпер команди-суперниці в тому епізоді зіграв надійно.

На початку другої 45-хвилинки «Минай» мав найреальнішу нагоду забити, але Олег Вишневський, вийшовши на перспективну ударну позицію, переграти воротаря не зумів. Опісля гру загострював тільки «Епіцентр». Два небезпечні дальні удари пройшли поруч зі стійкою, а три прицільні «постріли» на завершальних хвилинах парирував голкіпер.

Завдяки ефективній роботі 18-річного Максима Росула, «Минай» зумів здобути хоча б один заліковий бал, зігравши внічию – 0:0. Про перемогу навіть не йшлося, оскільки суперник був явно ближчий до неї.

З п’ятьма очками в активі закарпатська команда продовжує перебувати на шостій позиції турнірної таблиці групи А. 7-й тур «Минай» пропускатиме, оскільки саме тоді мала відбутися гра з «Хустом», котрий знявся з чемпіонату. Наступним суперником підопічних Желько Любеновіча буде харківський «Металіст» (базова дата проведення матчу – 22 вересня).

«Минай» «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) 0:0

«Минай»: Максим Росул, Дмитро Нагієв (Тарас Дмитрук 63), Дмитро Пріхна, Кирило Прокопчук, Владислав Дворовенко, Єгор Шалфєєв, Іван Матюшенко, Назарій Воробчак (Максим Куліш 46), Артур Ременяк (Євгеній Рязанцев 68), Єгор Гунічев (Ярослав Рязанцев 85), Олег Вишневський.

Головний тренер – Желько Любеновіч.

«Епіцентр»: Олег Білик, Олександр Климець, Степан Григоращук, Владислав Мороз (Володимир Танчик 52), Гліб Савчук, Андрій Ліповуз, Микола Миронюк, Євген Запорожець (Андрій Беженар 58), Іван Бендера (Станіслав Кристін 58), Максим Проців (Віталій Равлик 58), Данило Кравчук.