44461
16:21 8.102024

Вагомий здобуток закарпатських фехтувальників

Спорт 362

5–6 жовтня юні закарпатські шпажисти і шпажистки перебували в Хмельницькому, де взяли участь у Всеукраїнському турнірі з фехтування на шпагах, приуроченому до Дня захисників і захисниць України.

Ці змагання відкрили новий сезон у рамках Дитячої ліги В.Миронюка. На турнір завітали близько 200 спортсменів різних вікових категорій: U-9, U-11, U-13, U-15. Відрадно, що наші шпажисти та шпажистки були на провідних ролях і зуміли вибороти 7 медалей: дві золоті, дві срібні та три бронзові.

У змаганнях дівчат 2010 р.н. і молодших тріумфувала Лариса Богдан з обласного центру Закарпаття. У хлопців цієї вікової категорії ужгородець Максим Дурда здобув «срібло», а Кіріл Чешенко та Михайло Буянов (обидва з Ужгорода) взяли «бронзу».

Серед шпажисток 2012 р.н. та молодших ужгородка Кіра Лагодіна виборола чемпіонський титул.

У протистояннях дівчат 2014 р.н. та молодших Анна Гайду (Ужгород) піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани. З-поміж юнаків цієї вікової групи ужгородець Павло Луцьо зайняв третє місце.

Відзначимо, що за загальною кількістю здобутих нагород та їхньою якістю Закарпатська область увійшла до топ-3.